.... do 3 - gwiazdkowego Hotelu i Restauracji „Rycerski”, miejsca  dla ludzi ciekawych dobrego smaku, komfortu i niezapomnianego stylu… Lokal znajduje  się przy drodze krajowej DK 94 Kraków - Wrocław  w odległości 15 kilometrów  od Katowic, co sprzyja organizacji spotkań rodzinnych, biznesowych oraz ułatwia  wykorzystanie wolnego czasu na poznawanie uroków Zagłębia Dąbrowskiego.

Zarówno styl jak i architektura wnętrz nawiązuje do średniowiecza i rycerskości, a nowoczesne rozwiązania zapewniają komfort i bezpieczeństwo. To w naszym lokalu spotkały się przeszłość i teraźniejszość, aby jak najbardziej komfortowo przyjąć każdego Gościa.

Oferujemy szeroką gamę polskich i staropolskich potraw, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wytrawnych smakoszy. Dysponujemy pięcioma przestronnymi i stylowymi salami: Rycerska (restauracyjna, dla osób niepalących), Biesiadna (weselna, dla niepalących), Myśliwska (dla niepalących), Winiarnia (dla niepalących) oraz Konferencyjna.

Oferujemy również 26 pokoi w tym 1 apartament. Nasz hotel jest idealnym miejscem dla strudzonych przybyszów, pozwala odkryć komfort w eleganckim stylu. Przestronne wnętrza, jasne i delikatne kolory pomogą w udanym wypoczynku.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


 

 
 
Projekt, fotografie, utrzymanie i wykonanie strony www - Marek Landowski - www.marlan.pl  
 
Informacja o polityce cookies ...
Regulamin świadczenia usług za pośrednictwem strony www.hotel-rycerski.pl dla Konsumentów ...